Virtual Office

Dla klientów prowadzących dynamiczne biznesy, także sieciowe, oferujemy możliwość zorganizowania stałego biura i adresu w ramach świadczonych przez nas usług księgowych.

Zarządzamy korespondencją w sposób ustalony z każdym klientem i w dogodny dla niego sposób, udostępniamy sale konferencyjne.

Ubezpieczenia

Kooperujemy z najlepszymi doradcami renomowanych towarzystw ubezpieczeniowych, jak również z licencjonowanymi brokerami ubezpieczeniowymi.

Wspieramy klientów w uzyskiwaniu gwarancji ubezpieczeniowych, w tym dla potrzeb udziału w postępowaniach w ramach zamówień publicznych, przygotowujemy i prezentujemy w imieniu klienta wymagane przez towarzystwa ubezpieczeniowe analizy i opracowania finansowe.

E-archiwum

Na życzenie klienta, przygotowujemy i zarządzamy
e-archiwum hostingowanym na naszych serwerach.

E-archiwum umożliwia dostęp do każdego dokumentu księgowego klienta w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca, z wykorzystaniem bezpiecznego systemu dostępowego.

Szkolenia

Prowadzimy wstępne i zaawansowane indywidualne szkolenia dedykowanych pracowników klienta z zakresu obsługi informatycznych systemów księgowych, zarządzania obiegiem dokumentów i stanów magazynowych, prowadzenia procesów inwentaryzacji i sprawdzania statusu rozliczeń.